Кръстословици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кръстословици

Енигматичен форум, всичко от А до Я за кръстословиците!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 
 

 Стереограми

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty20th Февруари 2009, 18:32

Pet написа:

Стереограми - Page 2 Stereo10

отговор
Стереограми - Page 2 Chaini10

Малко се поизложих с рисунката, но от фотошоп нищо не разбирам! В общи линии това е скрито в стереограмата, разбира се липсва обемност и дълбочина, но тях няма как да ги покажа. Wink
Върнете се в началото Go down
яна
супер фен
супер фен
яна


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty21st Февруари 2009, 12:01

yes super пет

за начинаещи в триизмерното виждане и за побързо "влизане" в стереокартината един тип : копирате и след това увеличавате картината на цял екран,концентрирате се в средата й , shock и гледате няколко минутки докато се получи "размазан образ" звезди постепенно слоевете вътре се разграничават едно от друго и попадате в едно невероятно "измерение"...първият път наистина е трудно..но след това става много бързо


а сега де....ето една картина +18 Rolling Eyes (не е за хора със слаби нерви)

Стереограми - Page 2 1228345050
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty21st Февруари 2009, 17:01

ха ха и такива ли има? Тази малко трудно се вижда, в смисъл "упорита" е и първоначално ми дава грешен образ и се налага да го изчиствам. king
Върнете се в началото Go down
shinigami91
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty29th Април 2009, 18:36

А може ли да попитам какво се крие тук, защото ми е трудно да го фокусирам звезди звезди
яна написа:
Стереограми - Page 2 1228345050
Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty29th Април 2009, 20:53

shinigami91 написа:
А може ли да попитам какво се крие тук, защото ми е трудно да го фокусирам звезди звезди
Rolling Eyes

Ами фокусирай де, фокусирай, аз не обаждам какво е и няма да рисувам отговора ха ха lol!
Върнете се в началото Go down
shinigami91
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty1st Май 2009, 12:31

Pet написа:

Ами фокусирай де, фокусирай, аз не обаждам какво е и няма да рисувам отговора ха ха lol!

Опитвам се, но нищо не се получава reve Всички рано или късно ми се изясняват, но това... имам чувството че никога няма да го видя звезди звезди reve
Ъммм.... трябва да се фокусирам само в/у бсейна, нали Question hmmm
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty1st Май 2009, 16:42

Да, само върху басейна фокусирай, но наистина е трудно, може умишлено да е направена така, хи хи. Щом виждаш другите ще видиш и тази, аз както писах виждам грешен образ, една сива грамада, която после се изчиства. Доближи се до монитора и след това бавно се отдръпвай и ще се получи Cool
Върнете се в началото Go down
shinigami91
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty3rd Май 2009, 14:54

Подскажи ми малко.... Sad имам чувството че никога няма да го видя Sad reve от мн зеене ми се насълзяват очите само
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty3rd Май 2009, 23:46

Като се напрягаш нищо няма да видиш, ама що ревеш, под секрет ти казвам, че не е сполучлива тази стереограма. Все някога ще я видиш, ако ти е интересна тази тема ще кача още, по-леснички king
Върнете се в началото Go down
shinigami91
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty4th Май 2009, 01:32

Оооооооо съгласна с двете ръце съм да качиш и др, ако желаеш Smile а за тази стереограма и аз смятам, че й има нещо нередно, щом не мога да си я изясня scratch макар че все още съм начинаеща в това отношение... Embarassed
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty6th Май 2009, 16:21

ето и следващата, тя е много лесно видима и добре направена
Стереограми - Page 2 Ro80010
Върнете се в началото Go down
shinigami91
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty7th Май 2009, 18:17

Като ги гледам и имам чувството, че (ще прозвучи тъпо) съм в друго измерение
Стереограми - Page 2 2119378_d87ad4fc
Върнете се в началото Go down
Spirit
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty31st Март 2010, 00:14

Dobre,i az iskam da "vijdam" (: toq termin imam chuvstvoto,che e zaimstvan ot Avatar Smile Dosega osven glavobolie nishto drugo ne postignah...Please help za nachinaeshtite....
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty31st Март 2010, 15:02

Spirit написа:
Dobre,i az iskam da "vijdam" (: toq termin imam chuvstvoto,che e zaimstvan ot Avatar Smile Dosega osven glavobolie nishto drugo ne postignah...Please help za nachinaeshtite....

Не съм гледал още "Аватар". Прочети темата и мненията в началото, за да се научиш да виждаш, аз не знам какво повече да добавя. Не се напрягай, това не помага!

И пиши на КИРИЛИЦА!!!!
Върнете се в началото Go down
Spirit
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty31st Март 2010, 20:20

Syjalqvam nqmam kirilica,ne sym v Bg i klaviaturata ne mi go pozvolqva....vs prochetoh i dnes sled 4 chasa vidqh dinozavrite Wink malko po malko shte uspeq i s drugite....Mersi
Върнете се в началото Go down
izen
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty3rd Април 2010, 19:27

Вече ги виждам, много е вълнуващо и забавно! Доближих се до монитора. отдръпнах се бавно и...видях!Не вървах, че ще успея, но вече виждам триизмерно!
bounce bounce bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
izen
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty3rd Април 2010, 19:36

Тук виждам прозорче и чайник, който налива чай в чашка. Много ми хареса, лесно го видях и е много красиво!
Благодаря!
Smile Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
izen
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty3rd Април 2010, 19:49

Pet написа:
Какво виждате тук?
Стереограми - Page 2 B00110
Тук виждам една красива птица, прилича на птицата додо, който е изчезнала, на фона на зеленина и цветя.
Прекрасно, откъде ги вземате тези неща?


Последната промяна е направена от izen на 3rd Април 2010, 20:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
izen
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty3rd Април 2010, 19:59

Pet написа:
Има ли тук фенове на стереограмите? Предполагам знаете какво представляват - това са картини, в които има скрито триизмерно изображение и когато го откриете то "изплува" и се откроява много ясно, всъщност цялата картина става триизмерна, гледката е фантастична! До вчера аз само знаех, но не виждах, сега вече след около 1 година опити мога да кажа, че най-накрая "прогледнах" и с лекота разглеждам всички подобни картинки. За тези, които не знаят как става номера ще поясня по-нататък. Ето я и първата стереограма, какво виждате тук?

Стереограми - Page 2 D10
Това беше първата картина ,с която "прогледнах". Видях двата динозавъра, един зад друг.
Благодаря, беше чудесно, вълнуващо и красиво!
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty6th Април 2010, 08:28

Браво izen! Стереограмите обаче вече бяха описани и дори нарисувани Wink Я да видим какво има тук:

Стереограми - Page 2 My_l10
Върнете се в началото Go down
izen
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty6th Април 2010, 16:01

Pet написа:
Браво izen! Стереограмите обаче вече бяха описани и дори нарисувани Wink Я да видим какво има тук:

Стереограми - Page 2 My_l10

Не ме затрудни! Това е легнал заек с вдигнати крака и вирнати уши. Но какво е кацнало на корама му не можах да се сетя.
Дайте нещо по-трудно, моля.
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty6th Април 2010, 16:31

Браво Бъгс Бъни е легнал с морков в ръка, но не се е получил, вероятно защото е отхапан lol!
Дори намерих и точната картинка, ето я:
Стереограми - Page 2 Bbni10
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty6th Април 2010, 16:33

а какво има тук?
Стереограми - Page 2 23s10
Върнете се в началото Go down
izen
фен
фен



Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty6th Април 2010, 20:29

Наздраве! Това е чаша за шампанско!

yahoo! yahoo! yahoo!
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty6th Април 2010, 22:43

супер, ето още:

Стереограми - Page 2 06260810
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Стереограми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стереограми   Стереограми - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Стереограми

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кръстословици :: Свободна зона :: Любопитно-
Идете на: