Кръстословици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кръстословици

Енигматичен форум, всичко от А до Я за кръстословиците!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 
 

 „Ревизор е влюбен в кръстословиците“

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Жоро
ултрас
ултрас
Жоро


„Ревизор е влюбен в кръстословиците“ Empty
ПисанеЗаглавие: „Ревизор е влюбен в кръстословиците“   „Ревизор е влюбен в кръстословиците“ Empty30th Март 2012, 19:36

Въпреки че може би става досадно, не мога да не пусна една доста стара статия, чийто герой е един от най-добрите наши енигматици - Андреас Артинян.

Четете тук.


Последната промяна е направена от Жоро на 30th Март 2012, 23:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


„Ревизор е влюбен в кръстословиците“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Ревизор е влюбен в кръстословиците“   „Ревизор е влюбен в кръстословиците“ Empty30th Март 2012, 22:58

Интересна статия за голям наш енигматик със собствен почерк и стил. Благодаря Жоро!
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


„Ревизор е влюбен в кръстословиците“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Ревизор е влюбен в кръстословиците“   „Ревизор е влюбен в кръстословиците“ Empty31st Март 2012, 21:15

Цитат :
Омръзна ми лелките машинописки от "Всестранни услуги" да преписват текстовете към кръстословиците ми "пет за четири" - вместо операта "Мазепа" например щракаха "Мазета", обяснява събеседникът.

Аз пък си спомням как ми бяха набрали определението за малц в един русенски ежедневник. Вместо "Ечемичен слад за бира" пишеше "склад" Very Happy

Върнете се в началото Go down
Sponsored content




„Ревизор е влюбен в кръстословиците“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Ревизор е влюбен в кръстословиците“   „Ревизор е влюбен в кръстословиците“ Empty

Върнете се в началото Go down
 

„Ревизор е влюбен в кръстословиците“

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

+
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кръстословици :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: