Кръстословици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кръстословици

Енигматичен форум, всичко от А до Я за кръстословиците!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 
 

 Въпроси и отговори

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Pet
Admin
Pet


Въпроси и отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори Empty28th Май 2008, 05:35

Тук е мястото да попитате scratch за нещо свързано с форума или сайта. Обещавам експресен отговор Wink
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Въпроси и отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори Empty5th Юни 2008, 15:22

Ей...... колко е хубаво с това наситено синьо!
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Въпроси и отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори Empty5th Юни 2008, 15:27

Благодаря, че си каза мнението без да те питам, тъкмо се чудех да го подменя ли с друг цвят?! Аз исках да променя само цвета на връзките в постовете, че се сливат с текста и не се виждат, но се оказа, че са вързани със заглавията на категориите и темите.
Върнете се в началото Go down
яна
супер фен
супер фен
яна


Въпроси и отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори Empty20th Юни 2008, 00:03

според мен ще е хубаво когато натиснеш върху някоя тема да се отваря последната страница ,а не първата...понякога човек се обърква звезди
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Въпроси и отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори Empty20th Юни 2008, 00:15

яна написа:
според мен ще е хубаво когато натиснеш върху някоя тема да се отваря последната страница ,а не първата...понякога човек се обърква звезди

Това не знам дали мога да го променя, последното мнение се изписва най-вдясно, аз кликвам там и съм на последна страница.
Върнете се в началото Go down
ivelinav
Гост
Anonymous


Въпроси и отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори Empty6th Февруари 2009, 09:49

Хора, искам да ви попитам нещо. Защо в enigmatika.com пише на английски. При мене е така, но аз си мисля че това е истинският сайт и че от там се пуска форума. hmmm
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Въпроси и отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори Empty6th Февруари 2009, 22:30

ivelinav написа:
Хора, искам да ви попитам нещо. Защо в enigmatika.com пише на английски. При мене е така, но аз си мисля че това е истинският сайт и че от там се пуска форума. hmmm

На тази enigmatika.com няма сайт, а само изкачащи прозорци. Най-вероятно някой е запазил само домейна или ако е имало сайт, то той вече не функционира поради неплатен хост, домейн или нещо др. Този форум няма нищо общо с посочения от вас адрес и не знам защо смятате, че enigmatika.com е създаден/запазен от българи, не е задължително да е така и определено не е "истинският"!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Въпроси и отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори Empty

Върнете се в началото Go down
 

Въпроси и отговори

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кръстословици :: За форума :: Новини от админа, въпроси и отговори, предложения-
Идете на: