Кръстословици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кръстословици

Енигматичен форум, всичко от А до Я за кръстословиците!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 
 

 Градове и столици

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Pet
Admin
Pet


Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Градове и столици   Градове и столици Empty31st Май 2008, 20:05




Една интересна географска игра, изписва ви се град или столица и вие трябва да посочите къде се намира върху картата. Отчита се отклонението в км и получавате съответните точки. Не са ми много ясни правилата, всъщност не знам дали пропускам нещо важно, играх дори без да знам какви са те, забавно е! Нивата са 12 и всяко ниво има определен праг от точки, които трябва да съберете, за да продължите в следващо ниво. Пробвайте ако имате време и който ги превърти да се похвали! geek


Последната промяна е направена от Pet на 19th Септември 2012, 03:43; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Надето
ултрас
ултрас
Надето


Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty2nd Юни 2008, 13:21

О.... доста пъти съм се пробвала на тази игра.... но не мога да се похваля, че съм минала толкова нива...... независимо дали играя само в регион Европа, Америка, Света или....... Може би с малко повече тренинг ще успея... играта е наистина интересна, имайки предвид нещата, които научаваме.
Върнете се в началото Go down
The_Black_Devil
фен
фен



Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty5th Юни 2008, 22:11

Аз стигнах до 9 ниво!
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty6th Юни 2008, 03:35

The_Black_Devil написа:
Аз стигнах до 9 ниво!

Браво, давай още! Като я рестартираш няколко пъти и сигурно ще започнат да се повтарят градовете Very Happy , това е минус, но пък се трупат знания. Полезна игричка!
Върнете се в началото Go down
Ashikov
фен
фен



Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty18th Февруари 2009, 01:09

Полезна и зарибяваща.
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty18th Февруари 2009, 03:28

Ashikov написа:
Полезна и зарибяваща.


yes Отдавна не бях играл, като ми дойдат племенниците на гости ще ги помъча малко с нея. Наистина е полезна.
Върнете се в началото Go down
яна
супер фен
супер фен
яна


Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty19th Февруари 2009, 15:59

lol! страхотно!!
Върнете се в началото Go down
яна
супер фен
супер фен
яна


Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty21st Февруари 2009, 12:13

на самата страница "познавате ли света" има и други интересни неща ,дали познаваме флаговете на страните ,столиците,познай по снимка и т.н.
http://www.travelpod.com/traveler-iq


» World
» Europe
» Asia
» Canada
» Africa
» USA
» Latin America
» Oceania/Australasia
» Flags of the World
» USA Challenge
» North America
» World Capitals
» Photos of the World
» Amazing Race
Върнете се в началото Go down
Pet
Admin
Pet


Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty21st Февруари 2009, 19:31

и всеки вариант е придружен с код на играта, който може да се постави в сайт или на форум поддържащ HTML drinks
Върнете се в началото Go down
zlatce
фен
фен



Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty9th Ноември 2011, 18:41

Имам 48577, при необходими 55 000 да завърша 11 (Expert) от 12 нива. king А за цялата игра събрах 434 426 т. Много обичам географията, но Новият свят ме дъни, особено северната му част. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Градове и столици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градове и столици   Градове и столици Empty

Върнете се в началото Go down
 

Градове и столици

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кръстословици :: Игри :: Форумни игри-
Идете на: